FERAGATNAME

TIBBİ FERAGATNAME

Bilimografya birçok çeşitli konuyla birlikte tıp ve sağlıklı yaşam kategorilerinde içerikler yayınlamaktadır. Sağlıkla ilgili yayınlanan makalelerimizi kesinlikle bir doktor tavsiyesi olarak görmeyiniz. Tıp ve sağlık başlığı altındaki tüm makalelerimiz siz okurlarımız için ikinci bir bilgi kaynağı olarak yayınlanmaktadır. Her zaman önce doktorunuzun tavsiyelerinin geçerli olduğunu belirtmek isteriz. Tıbbi bir durum ancak tıbbi bir profesyonel tarafından ele alınmalı. Sitemizde yayınlanan bilgiler ışığında kesinlikle evde kendinize bir tedavi süreci uygulamayınız.
Bilimografya bünyesindeki tıbbi ve sağlıklı yaşam konulu makalelerimizin sizin hastalığınızın kesin birer çözümü olmadığını, yayınlanan makalelerin sadece bilgilendirme amaçlı olduğunu ve her hastalığın, her sağlık önerisinin her bünye üzerinde aynı etkiler doğurmadığını önemle hatırlatmak isteriz. Doktorunuzun sizin için önerdiği tedavi yöntemlerinin sizin sağlığınız açısından en doğru yol olduğunu unutmayınız. Yayınlanan makalelerimiz asla bir tedavi yöntemi ya da tanı yöntemi olarak kullanılamaz.

Lütfen eğer sağlık probleminiz olduğunu düşünüyorsanız bir sağlık kuruluşuna başvurun.
Bilimografya sağlık ve tıp başlığı altında yayınladığı hiçbir içeriğin bir teşhis ve tedavi yöntemi olmadığını ve kesinlikle bir doktor tedavisinin yerini tutmayacağını açık bir şekilde beyan etmektedir ve bu kapsamdaki bilgileri sizlere sunduktan sonra hangi amaçla kullanacağınız sizlerin sorumluluğundadır.

Uyarılarımıza dikkate alarak hem kendi sağlığımızı yanlış bir uygulama sonucu kaybetmekten kendimizi korumuş oluyoruz hem de tüm değerli sağlık çalışanlarımıza ve bizler için yaptıkları her şeye karşı onlara olan vefa borcumuzu bir nebze de olsa ödemiş oluyoruz.

Bilimografya